Avenes Laimīgā nometne 2018

Tevi gaida gan vasarīgi piedzīvojumi dabā, gan draudzība un sevis iepazīšana. Pavadīsim vasaras nedēļu brīnišķīgā kompānijā un burvīgā vietā dabā, jūras un upes ieskauti, dažādos uzdevumos, spēlēs un citās aktivitātēs labāk iepazīsim sevi un mācīsimies izprast citus, kopā radīsim kaut ko skaistu un sev nozīmīgu. Nometnes programmas pamatā ir četri pamatelementi: daba, sevis izziņa, vērtības un pašizpausme.

Kas? 

Nodarbības, uzdevumi un spēles sevis izzināšanai un labākai izpratnei, radoši uzdevumi, biodeja, kustība un deja, joga, elpošanas prakses pašregulācijai, pārgājiens, peldēšanās jūrā, kopīga gatavošana, savu ierasto robežu pārkāpšana un interesanti ciemiņi. Un, protams, nekad nezūdošais skaistums, kas sākas mūsu katras pašas iekšienē.

Nometnes pedagogi

Sociāli emocionālo prasmju trenere Maira Dzene, Urbanyoga studijas trenere Līva Veinberga, biodejas pasniedzēja Ramona Ļisova, modes māksliniece Vita Radziņa, mūziķis Arstarulsmirus un citi.

Vienas dienas plāna paraugs

9.00 mošanās, rīta higiēna
9.15 rīta aplis
9.30 brokastis
10.00 nodarbība
12.00 brīvais laiks  izkustēšanās, peldēšanās
13.00 pusdienas
13.30 pusdienas miera laiks
14.00 nodarbība
16.00 launags
17.00 nodarbība
19.00 vakariņas
19.30 vakara aplis
20.00 galda spēles, pastaiga, izbrauciens ar laivu
21.30 vakara higiēna
22.00 došanās gulēt


Visu septiņu dienu plāns

1. diena
Iepazīšanās, sadraudzēšanās. Savstarpējas iepazīšanās un sadraudzēšanās spēles un uzdevumi. Nometnes norises vietas iepazīšana, iepazīšanās ar nometnes kārtību un noteikumiem, sadalīšanās nometnes “ģimenēs”.
2. diena
Sevis izziņa un emocijas ar pasniedzēju Mairu Dzeni. Joga un elpošanas prakses ar pasniedzēju Līvu Veinbergu. Biodeja ar pasniedzēju Ramonu Ļisovu.
3. diena
Pārgājiens. Dosimies kopīgā pārgājienā uz Užavas bāku. Pa ceļam iepazīstot apkārtesošo dabu un spēlējot spēles. Kopīgi gatavosim dabā izmantojot pieejas, kā to darīja mūsu senči senatnē.
4. diena
Līdzsvara diena. Līdzsvars ķermenī un iekšējs līdzsvars. Līdzsvara izzināšana ar instruktoru Māri Grīnvaldu un supošana upē.
5. diena
Sevis izziņa un pašizpausme. Improvizācija. Mūziķis, mūzikas producents un izaugsmes treneris Arstarulsmirus. Biodeja ar pasniedzēju Ramonu Ļisovu.
6. diena
Improvizācija. Mūziķis, mūzikas producents un izaugsmes treneris Arstarulsmirus. Biodeja ar pasniedzēju Ramonu Ļisovu. Rotu darināšana ar modes mākslinieci Vitu Radziņu.
7. diena
Pašizpausme. Fotosesija pie jūras. Svinīgs noslēgums un došanās mājup plkst.17.00.
0

 .