Žurnāls Avenīte

Vienīgais Latvijā veidotais žurnāls pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma MEITENĒM. Testi un spēles, izklaides un rotaļlietas, zvaigznes un modītes, māksla un radošums, skolas lietas un izgudrojumi, uzdevumi un konkursi - žurnāls kā pārsteigums no pirmās līdz pēdējai lappusei. Labs palīgs gan mazās dāmas lasītprasmes veicināšanai, gan izklaidei un atpūtai.

Iznāk 1x mēnesī (12 x gadā)


Vēstule no redakcijas

Kad mēs pirms vairākiem gadiem sākām darbu pie Avenītes, tas savā ziņā bija izaicinājums — atrast veidu, kā iegūt un noturēt mazo, aktīvo meiteņu uzmanību. Tomēr likumsakarīgā kārtā ar katru numuru mums kļūst arvien vieglāk. Šķiet, esam uzgājuši labu formulu. Kādu? Esam definējuši, ka mums Avenīte ir žurnāls galvenokārt par to, kā mēs visi mijiedarbojamies viens ar otru. Žurnāls par maziem un lieliem cilvēka talantiem un neierobežotajām spējām, par mūsu bezgalīgo iztēli un fantastisko radošumu, par pasauli mums apkārt un iekšējām vērtībām.

Avenīte ir virzīta uz līdzdarbošanos: mazā lasītāja šķir, meklē, griež, raksta, pārraksta, spēlē, groza, gatavo, pēta — piedalās žurnālā. Tas pozitīvi ietekmē viņas vēlmi smalkāk izzināt informāciju, kā arī pārvērst virtuālo pasauli reālā — sākt pašai pētīt dabu, cilvēkus un attiecības, dažādas zinātnes sfēras, nodarbes un, galvenais, pašai sevi. Jo te viss griežas ap sevi — to, kāda es esmu un kāda itin mierīgi varētu kļūt. Mācīšanās un faktu apgūšana Avenītē savijas ar spēli un līdzdarbošanos, un šī radošā inovācija patīk gan mazajām dāmām, gan vecākiem un skolotājiem.

Kā iesaistīties
Lasīt, skatīties, piedalīties konkursos, rakstīt mums vēstules, uzdot jautājumus, ieteikt draugiem, abonēt. Pēc diviem mēnešiem atkal lasīt, skatīties, piedalīties konkursos… Teiksim, kā ir — mēs ļoti augsti novērtēsim jūsu uzticēšanos, ko izteiksiet mums, pasūtot žurnālu nākamajam gadam. Tas nozīmēs, ka svarīgākajiem no tajā iesaistītajiem, proti, mazajām avenītēm, žurnāls šķiet gana interesants, piemērots un vajadzīgs. Tātad, mums jāturpina!


Mīlestībā un pateicībā
Avenītes komanda


Pirkumu grozs